Úvod Názory Videa Aktuálně Rozdíly Řešení


Řešení


Pro ty co to stále nechápou ještě jednou: Tři fáze islamizace, Nucená kolektivní sebevražda evropských národů
Bývalý muslim a znalec koránu o islámu, uprchlících i genocidě křesťanů.
Téměř třetina muslimských studentů v Německu „chce bojovat a zemřít pro islám“


Pohrdají námi i našimi hodnotami, chtějí nás islamizovat...
... " Muslimské uprchlíky pohání ,,čistá nenávist" ke křesťanům... řekly, že muslimů musí být zkrátka více než křesťanů. Jen tak je možné je zničit. Navenek se tváří velmi kultivovaně a kosmopolitně. Když se mezi nimi pohybují rodilí Němci, chovají se přátelsky. Když jsou však jen sami mezi sebou, projevuje se jejich pravá tvář."

Cílem islámu je, aby se celý svět modlil k Alláhovi, říká odborník na politický islám Bill Warner

Exmuslim varuje před "muslimskou imigrací"
... " Imigrace je pro muslimy prvním krokem k dobytí území. Toto je způsob, jak muslimové dobyli většinu jihoasijských měst. ...svoboda slova znamená svobodu urazit."

Buď tady bude islám nebo svoboda a demokracie

* Fáze 1: Když muslimové tvoří 1-3% populace. Jejich chování ve společnosti je slušné a nevtíravé.
* Fáze 2: Když muslimové tvoří 4-20% populace, začínají politické požadavky – budování mešit, minaretů, zákazy křesťanských obřadů a akcí a oslavy muslimských svátků, jako ramadánu.
* Fáze 3: Když muslimové tvoří více než 20% populace svatá válka začíná (džihád). Muslimské oblasti města (ghetta) se stanou nedostupnými pro nemuslimy. Plná implementace šaría zákonů v ghettech začíná, spolu s prováděním teroristických útoků pro odtržení a vytvoření separátního islámského státu.

Co se stane, když islám vstoupí na území jiného civilizačního bloku? Zánik původní civilizace … ... " V Turecku byla řecká a křesťanská kultura, nyní je z 99,7 % muslimské. Irák, Sýrie, Turecko, severní Afrika, Egypt. To vše bývaly křesťanské země – a dnes jsou muslimské. Afghánistán byl buddhistický, Pákistán a Malajsie hinduistické. Efekt je jasný. Příčinou je doktrína islámu. Pokud necháte působit islám po nějakou dobu v nějaké civilizaci, tak se po čase stane stoprocentně islámskou. "

Na světě má být jen jedno náboženství – islám, zní jasný příkaz z koránu i úst Mohameda.
Historik Vlastimil Vondruška: Pokud islám ovládne Evropu, bude to kvůli naší slabosti

Kdo touží po islamizaci a proč ?

Přijde den, kdy i královna Alžběta bude nosit nikáb a burku

Islám je násilný, vychovává z dětí teroristy a nic světu nepřináší. Stydím se, že jsem muslim


  Jak falešná tolerance, pseudohumanismus napomáhají islámu a varování z Turecka

Ne každý muslim je terorista, ale kupodivu každý terorista je muslim.

  Na tomto webu jste mohli najít reportáže ze zahraničních i domácích televizí, rozhovory s muslimy i exmuslimy, autentické záběry chování imigrantů a muslimů v Evropě i jinde, výsledky studijní práce historiků a odborníků na islám, mnoho článků z uznávaných zpravodajských zdrojů, názory nejen běžných občanů ale i politiků, analytiků a lidí z oblasti bezpečnosti, a mnoho dalších informací. Je naprosto nepochybné, že je islám násilnické, netolerantní a rasistické uskupení, které staví muslimy nad všechny ostatní. Neustálá a neměnná snaha o rozšíření islámu po světě, která zpravidla začíná imigrací a poté expanzí zevnitř státu - násilně i politicky - probíhá již od jeho počátku, systematicky a trvale. Mnoho původně křesťanských zemí je již dnes islámských. Dokud jsou muslimové ve výrazné menšině (do cca 2%) tak se tváří umírněně, ale s příchodem statisíců dalších imigrantů a jejich následným množením se situace obrátí.

" Jak je možné, že se v dalších generacích radikalizují pouze muslimové a nikoliv děti přistěhovalců z jiných kultur? "
" Ten, kdo rozděluje muslimy na radikální a umírněné, buď nemá o tomto náboženství dost informací, nebo vědomě lže "
" Musíme si přiznat, že teroristé jsou všude, jejich národnost je arabská a náboženství islám. "

I vůdce Islámského státu Abú Bakr Bagdádí býval také ,,umírněným muslimem" s krátkým vousem a nyní je na seznamu nejhledanějších teroristů, který páchá zvěrstva ve jménu islámu. Dulajmíová byla za vůdce islamistů provdaná před osmi lety a jejich manželství trvalo údajně jen krátce. "Vdala jsem se za normálního člověka, přednášel na univerzitě, byl to rodinný typ,"

Vůdce muslimů vyzval migranty, aby zaplavili Evropu. Využít mají toho, že musí být přijati a použít mají "plodící taktiky"

  Bylo prokázáno, že i " umírnění " muslimové se snaží šířit islám a chtějí prosadit právo Šaria v zákoně. Už jen toto by znamenalo konec svobodné a demokratické Evropy jak ji známe a konec rovnoprávnosti žen a menšin. viz.Islámská "mírová" konference, nebo Podpora práva šaria, nebo Šéf českých muslimů schvaluje domácí násilí nebo Trestní oznámení na ředitele Muslimské unie ČR za propagaci práva šaria a další články. I muslimové v Česku mají čtyři ženy a praktikuje se tu šaría, jen se o tom neví. " Bývalá muslimka popisuje peklo, jaké zažívá muslimská manželka. Islám je neintegrovatelný. Oni naši humanitu berou jako naši slabost. To, že my na ně budeme hodní, neznamená, že oni budou hodní na nás. To co se dělo za dob proroka Mohameda, se děje doposud."

Říkali vám, že evropští muslimové odmítají islamisty a terorismus? Tak se podívejte na několik statistik
Belgický ministr vnitra: "Po teroristických útocích naši muslimové tančili"
Pravda vyplula na povrch. Evropští muslimové promluvili, schvalují násilí i atentáty
Průzkum mezi tureckými muslimy v Německu: Pro polovinu z nich je islám nadřazený zákonům
„Zabíjejte nevěřící, kdekoli je najdete!“ Německé město prý zaplavily tajemné letáky

Demokratický muslim neexistuje ! " Věříme, že šaria bude zavedena na celém světě. Islám a šaria jsou dvě nerozlučné věci a demokracie je špatná. Demokracie je v rozporu se šariou a islámem. Alláh tvoří zákony. Muslim, který říká, že je proti šarií, není muslim. ... Těšíme se na to, až budou belgické zákony nahrazeny zákonem šaria, a to včetně amputací za krádeže, kamenování za cizoložství a trest smrti za homosexualitu. Vítězství Alláha je velmi blízko ... Brusel se stane během několika desetiletí islámské hlavní město. " - Islám je fašistická ideologie - to není náboženství jako křesťanství nebo judaismus. Vysoká muslimská porodnost mění politickou scénu.

citace " ...Násilné šíření islámu a zotročení nemuslimů je přímo základem jejich víry. Terorizmus je pouze jedním z jimi používaných prostředků.Imigrace je účinnější, protože nevyvolává tak intenzivní odpor, probíhá nenápadně a stejně vede k obsazení vyhlédnutého území.Zvláště když jsou jeho původní obyvatelé takoví troubové, že je ještě zvou a vítají."

syn Hamásu - Korán vyzývá k terorismu ... "To je velká chyba rozdělovat muslimy na umírněné a fanatiky. Takhle to my nesrovnáváme. Pro většinu muslimů je džihát cesta, kterou musí jít. Oni nemají na výběr. Věří, že korán je seslaný samotným bohem. Umírněný islám neexistuje ! Jejich bůh je terorista a primitiv."


Muslim v Německu: Alláh vás potrestá, přijde Anděl smrti.

Exmuslim vzkazuje Obamovi ..." Vyrostl jsem v Maroku, které je považováno za umírněné, a přesto už od mladého věku mě učili nenávidět nepřátele Alláha, speciálně Židy a křesťany. Pětkrát denně jsem se modlil a prosil Alláha aby mě nevedl po cestě těch na které je seslaný hněv Alláha, tedy Židů a křesťanů. Vymývali nám mozky aby jsme vás všechny nenáviděli, v našich posvátných textech, v našich modlitbách, v našich pátečních bohoslužbách, v našich vzdělávacích systémech. Byli jsme připraveni připojit se k jakékoliv skupině, která jednoho dne bude s vámi bojovat a zničí vás. A Islám se stane náboženstvím celého světa, jak to říká Korán.Takto učili mě a milióny dalších. Žádám vás, aby jste přestali být politicky korektní a nazvali věci pravým jménem. IS, Al Kaida, Boko Haram, Taliban a všechny jejich sesterské značky vyrobil islám ! "

Merkelová chce pomocí migrační vlny rozbít národní státy ... " Německo se prostřednictvím migrační vlny snaží rozbít národní státy a národní povědomí. Kdyby šlo o pracovní sílu, tak proč se nevzalo z Ukrajiny jeden milion lidí kteří jsou kulturně daleko blíže tomuto prostoru, jsou nepochybně vzdělanější, mají všechny řemeslné zručnosti a jak vidíme u nás poměrně efektivně pracujících. Německu nejde o pracovní sílu. Migrační politika je cílený projekt který má dostat nějaké výrazné množství lidí do německého prostoru a má vytvořit nový Německý národ. Rozředit Německý národní stát jinými národnostmi a postupně vytvořit tento koncept uspořádání evropského obyvatelstva i jinde v Evropě. Je třeba aby se Evropa začala chovat jako stát kdykoliv v historii a tvrdě bránila své hranice. Musíme si naši civilizaci chránit. "  

Skutečnou hrozbou pro Západ je Saúdská Arábie
Jmenování Saudské Arábie do čela Rady OSN pro lidská práva je groteskní- HRW

Kdy už to sluníčkáři pochopí? ... " Člověk věřící v islám, jeho pravidla, zákony, zvyklosti, nařízení, autority, příkazy, postavení žen a míru trestů nemůže nikdy pochopit, natož přijmout, západní styl života. Nemáme nic proti Ukrajincům, Vietnamcům, Černochům. Všichni z nich, co přišli do Evropy, tu dokážou zapadnout. Ale nedokáže tu zapadnout ten, kdo věří v Islám. Aby totiž přijal evropský styl života, tak by musel na svou víru rezignovat. Islám se nikdy nebude chtít usmiřovat. Islám se bude chtít prosazovat."
Muslimská komunita se neintegruje. Je naivní to po ní vůbec chtít.

Islám je agresivní válečná sekta !

S nástupem islámu se vrátíme do středověku !

Kalergiho plán – legální genocida evropských národů pomocí míšení rasJak vyřěšit současnou imigrační krizi a zachránit Evropu před islámem ví asi každý,
tedy kromě těch co o tom rozhodují.


1. chránit Evropu uzavřením hranic Schengenu

2. uprchlíky přemístit do táborů mimo EU a tam jim poskytovat jídlo a přístřeší do vyřešení situace v jejich zemi.

3. zakázat v Evropě Islám, protože je to nenávistná, netolerantní, totalitní a diktátorská ideologie popírající všechny demokratické principy a Evropské hodnoty;

§ 5 zákona o svobodě vyznání a postavení církví - Podmínky vzniku a působení církví a náboženských společností
Vznikat a vyvíjet činnost nemůže církev a náboženská společnost, jejíž učení nebo činnost sleduje porušení práva nebo pokud
-popírá nebo omezuje osobní, politická nebo jiná práva fyzických osob pro jejich národnost, pohlaví, rasu, původ, politické nebo jiné smýšlení, náboženské vyznání nebo sociální postavení,
-rozněcuje nenávist a nesnášenlivost,
-podporuje násilí nebo porušování právních předpisů,
- je její učení utajováno vcelku nebo v některých částech, stejně jako organizační struktura církve a náboženské společnosti


PODPOŘIT