Úvod Názory Videa Aktuálně Rozdíly Řešení


Názory

 Zde zveřejňuji názory našich občanů které jsem našel v diskuzích pod různými články, které se týkali migrantů. 99% všech příspěvků odsuzuje politiku Angely Merkelové, příjmání uprchlíků v Evropě a rozšiřování Islámu. Vybral jsem však jen několik nejzajímavějších a některé jsem zvýraznil. Je zde také několik citací maďarského premiéra Viktora Orbána.


" Nynější nebezpečí nás neohrožuje zřetelně, jako války či přírodní katastrofy, ale lstivě usiluje o naši bezbrannost. Masová imigrace je pomalý proud vody, úporně erodující naše břehy. Snaží se schovat za masku humanity a soucitu, ale její pravá tvář je okupace. Hlavní nebezpečí evropské budoucnosti nehrozí od těch, kteří sem chtějí přijít, ale od fanatických bruselských přisluhovačů multikulturalismu. Nedovolíme Bruselu nadřadit se nad naše zákony. Nastal čas postavit se na odpor! "

--------------------


Orbán:...vnucené migranty nechceme. Maďarsko nepřijme cizí rozhodnutí nařizující, „s kým by mělo žít”... „Nemáme zapotřebí, aby nám někoho posílali na krk formou povinného přistěhování. Nemůžeme přijmout to, že někdo jiný někde jinde rozhodne, s kým máme žít. S tím se nesmíříme, to nemůžeme přijmout,“ uvedl Orbán.
..... to je správný přístup, plot a jasná řeč! a všechny vrátit! jiná cesta není

--------------------

Maďarsko podle něj nepodlehne "vydírání a hrozbám", které přicházejí z Bruselu. "Je čas bít na poplach a shromáždit spojence" proti systému kvót migrantů, citovala Orbána maďarská agentura. "Vyzýváme maďarské občany - bez ohledu na to, které straně dávají přednost - a evropské národy, aby se spojili proti rozmísťování uprchlíků", dodal Orbán.
--------------------
Maďarský premiér Viktor Orbán uvedl, že nemá žádný problém s prodejci kebabu, ale masám migrantů směřujícím do Evropy vzkázal: „Nechoďte, nejste uprchlíci, ale přistěhovalci.” Orbán kritizoval, že Evropa nemá žádný plán, jak se vypořádat s přílivem uprchlíků. „V současnosti platíme za chybnou světovou politiku. Západ se cítil morálně zmocněn k tomu, aby odstranil (Muammara) Kaddáfího z čela Libye, a pak zanechal za sebou chaos. Tím odstranil poslední překážku před běženci z Afriky. Na důsledky zasahování do vývoje v Sýrii se evropská politika rovněž nepřipravila,“ „Austrálie, Spojené státy, Izrael a řada arabských států nepřijímá žádné uprchlíky. Oni se na situaci politicky připravili, Evropa nikoli,“ dodal Orbán. „Dokud nekontrolujeme naše vnější hranice, nevíme, kolik lidí je potřeba přerozdělit. Byla řeč o čtyřiceti tisících, ale nyní to mohou být desítky miliónů,“ upozornil.
--------------------
Islám nepatří do Evropy a statisíce muslimských uprchlíků nelze v Evropě trvale integrovat. V rozhovoru s německým zpravodajským magazínem Focus to řekl maďarský premiér Viktor Orbán. Islámská kultura a náboženství nesplynou s křesťanskou kulturou a náboženstvím. Spíš vznikne multikulturalismus s navzájem oddělenými společnostmi, domnívá se konzervativní politik.
--------------------
Orbán zdůraznil, že evropská společnost je vystavěna na svobodě myšlení a vyznání, rovnoprávnosti i rovném postavení mužů a žen. „To jsou kulturní hodnoty, které musíme bránit," prohlásil Orbán. Pokud však Němci a Francouzi problém s paralelními společnostmi nemají, nemá právo to kritizovat. „Ale tady v Maďarsku si rozhodujeme my sami, zda to chceme, nebo ne. A my nechceme,“ zdůraznil šéf maďarské vlády. V „duchovním smyslu“ podle Orbána islám nepatří k Evropě. „Je to systém pravidel jiného světa,“ řekl. Maďarsko prý vnímá většinu přistěhovalců jako migranty, kteří chtějí lepší život. „Jenže německý život nebo maďarský život nepřísluší každému, ale jen tomu, kdo na něj pracoval,“ prohlásil Orbán s tím, že Evropa nemůže přijmout všechny lidi v nouzi.
--------------------

Pravda je podle jeho slov taková, že v mnoha evropských zemích již dávno budují paralelní společnosti, které potlačují "náš svět". "Přicházejícím ani nenapadne přizpůsobit se našemu způsobu života, protože svůj považují za životaschopnější," dodal.
Dále prohlásil, že Evropa "má vážný problém" a že současná uprchlická krize je schopná Evropu destabilizovat. "Musíme sebrat odvahu, dát stranou ´politiku korektnosti´ a bez pokrytectví zahájit debatu. Co si myslíme o našem civilizačním dědictví? Může být změna kulturního modelu vnucena zvenčí?" tázal se a zvoláním "Braňme Evropu!" svůj příspěvek zakončil.

----------------------------------------------------------
Vtip dne: Dva místní obyvatelé napadli utečence ze Sýrie. Přijeli policisté a jen tak postávali a neměli se k ničemu. Až babka, co šla okolo jim říká: To jste policajti ?...Tak hergot něco dělejte ! a policajt nato: Když my babi nevíme jestli máme pomáhat nebo chránit.
-------------------------

Názory občanů k různým článkům:
-------------------------

Když řekl Mandela "Afriku Afričanům" dostal za to Nobelovu cenu. Když to řekne běloch, dostane tak leda flastr. A to je špatně.

-------------------------
Zavedení Schengenu znamená pouze jedno jediné-volný pohyb osob, které mají trvalý pobyt v zemích, které jsou členy EU. Nic víc! Schengen nemá a nesmí!! být volným místem pohybu lidí celého světa. USA má ploty a přísnou imigrační politiku. Austrálie stejně. Pokud EU nedokázala svým členským státům včas a zodpovědně zaručit totéž, potom nějaký europarlament v Bruselu nemá žádný význam
--------------------
Takové davy lidí,přeběhlíků nikdo nečekal.Jsou obavy co bude,jak se to vyřeší,to přece nemůže tak zůstat.Je ohrožen náš život a život našich dětí,vnoučat,to přece není možné. Nikdo nezaručí,že imigranti jsou hodní lidé,zvláště ti IS a těch je hodně.Co můžeme čekat ?Naše generace se velmi snažila o lepší život,teď jsme zklamáni. Nechci vypadat,že nechci pomoci,ale toto se nedá ustát.Kdo zakročí a kdy ???????


--------------------
To, co udělala Merkelová je důsledek její skryté duševní nemoci, protože normální myslící lidé to věděli od začátku, že tohle celé je nenormální. A pokud to udělala vědomě, tak už dávno měla být sesazena, postavena před tribunál a odsouzena a doživotí. Až se státy dohodnou na ukončení války v Sýrii, (je nejvyšší čas zapomenout na rozmíšky) vrátí se běženci domů,aby pomohli vybudovat válkou zničenou zemi?
Obávám se,že nikoliv,oni zjistí,že i bez práce budou v Německu chutné koláče,i hezké holky...
--------------------
tohle je normální OKUPACE Evropy! žádní migranti, z 90% okupanti! vypakovat je ZPÁTKY! všemi prostředky!
--------------------
nechápu, nechápu.. nesouhlasím, nechci zemi českou dát jen tak někomu kdo si sem přijede, můj praděd a děda bojovali aby československo osvobodili, praděd přišel ve válce o nohu, děda to odnesl zdravotně, dědův bratr padl ve válce aby jsme osvobodili česko od německých fašistů a nyní nám je sem nastrkají cizáky a starejte se ?? to nemůže skončit dobře...
--------------------
To, co udělala pí Merkelová zahubí nejen Německo, ale celou Evropu.Vždyt se rozmnožují jako myši. V Evropě má rodina maximálně 2 děti, ale oni to mají jako Klabzubovu jedenáctku.A když nemůže rodin první žena, vezme si jinou. A nejde o žádný puč proti pí Merkelové. Jenom se ozývají rozumní lidé, kteří přemýšlí
--------------------
Jaké "nést svůj díl odpovědnosti za řešení uprchlické krize " My je snad nakládáme na čluny a následně rozvážíme autobusy po Evropě??? My jim slibujeme azyl s naprosto neuvěřitelnými sociálními výhodami??? ČR NEMÁ ŽÁDNOU ODPOVĚDNOST ZA MIGRAČNÍ KRIZI
--------------------
Strana AfD se ostře vymezuje proti uprchlíkům a v článku je ihned napadána z extrémismu a nacionalismu. Já jsem občan ČR, platím poctivě daně, hypotéku, starám se o rodinu a také se vymezuji proti uprchlíkům. Jsem tedy extrémista a nacionalista? Jsem xenofob, rasista, ultrapravičák popř. fašista? Necítím se tak. Jen prostě dohlédnu dál, než na špičku svého nosu a podle informací z netu a sdělovacích prostředků si umím selským rozumem spočítat 2+2. Tak jako většina lidí. A pokud vyjádřím svůj názor, který není v souladu s názorovým směrem politiků EU či OSN, tak přece ještě neznamená, že jsem nebezpečím pro společnost.
--------------------
Ale jednu věc nelze pominout a to je holý fakt, že muži mají tendenci více se rozhodovat na základě racionality a logiky, zatímco ženy mají tendence vnášet do svého rozhodování emoce... a to je příčina současného průseru, ve kterém se Evropa nachází - Merklová a její ženská empatie.
--------------------
Merkelová, nemá žádnou empatii. Moc dobře ví,jaké je soužití muslimů s Němci. Moc dobře ví co je to za zrůdnou ideologii. Moc dobře ví co páchají na ženách a dětech v Německu. A přesto tam natahala 800.000 muslimů. Je jí ukradený Německý národ, slouží mnohem vyšším pánům. Žádná empatie - jen úmyslně dosazený další psychopat.
--------------------
Dříve jsem si p. Angely vážila, ale dnes ji nemusím za to co provedla celé Evropě a svému lidu je něco neomluvitelného. Naprostá degradace našich zemí a našich lidí. Vůbec systému obrany a ochrany státních hranic, šílené, fakt je ten, že se neví, zda to někdy půjde vrátit do starých kolejí bez muslimů a běženců, bez bordelu, který tu po nich zůstává. To se fakt nedá ani popsat. Takový zmatek, který tu panuje v politice i kvůli krizi je hrůza a běs. Miliony vynbaložené na tyto účely by mohly sloužit našim lidem, důchodcům, těm kteří se starají o nemocné, staré, postižené,
--------------------
...než takovouto pakáž v republice to radši ruský radar v Brdech.
--------------------
Blb by neřekl že se do zemí odkud migranti prchají pošle půl mld eur,aby se alespoň trošku zastavil ten příiv.Co to je za demenci,toto říci,když každý ví,že pošlou li se kamkoliv,obzvláště do rozvojových zemí afriky peníze,politici si 90 % rozkradou stejně jako naše vlády od r.1990!Předně musí Andula ihned zveřejnit zprávu že EVROPA již nikoho nepřijme a na hranice SCHENGENU postavit nato-ne na RUSKÉ hranice kde chtějí vyvolat válku a SCHENGEN nesmí po souši ani po vodě pustit ani jednoho běžence,jako to udělala AUSTRÁLIE.Taktéž musí česko zakázat v naší zemi veřejné propagování a shromažďování islámu,jako to mají v JAPONSKU. Peníze předně investovat do ČESKÝCH občanů a ne do vrahů a násilníků z Afriky a arábie!
--------------------
Tak se mi zdá, že v Německu je pěkný čurbes. A stejný čurbes asi Merkelová chce i ve zbytku EU.
--------------------
Nevím, proč naši politici mluví stále o integraci celých syrských rodin do našeho protředí. Myslela jsem, že po uklidnění situace ve své vlasti se tam zase vrátí. Logické by bylo (podle návrhu některých německých politiků) udělit jim azyl na rok a ev. prodlužovat. To rozhodnutí by mělo být jednotné pro celou EU, protože schengenský prostor nemá hranic. Merkelová rozhodla o nás bez nás, pokud to tak bude pokračovat, tak odchod z EU by byl pro nás záchrana.
--------------------
Kdy už ti největší potentáti Evropy pochopí, že se musí Evropa nepdrodyšně uzavřít a nevpustit ani nohu bez platných dokladů----- Pojedu-li na dovolenou do ciziny bez dokladů event. víz tak mne tam prostě nepustí to samé ani mého kocoura bez veterinární prohlídky a pasu a tady se hrnou miliony zdivočelé verbeže bez zdravotních prohlídek a bez jakýchkoli dokladů mezi Evropany, kteří je tu nechtějí.....Jak dlouho to budou vládní pimprdlata trpět... až vznikne nějaká důsledná domobrana a lidi se začnou bránit sami?!?!? Od čeho je stát, který nedokáže uchránit své občany.
--------------------
Ti mladí, zdraví a arogantní připrchlí "doktoři" bez dokladů,ve značkovém oblečení, vybavení nejnovějšími I-pody s předem naplánovanou trasou a dostatkem připravených eur pro pašeráky mi také nepřipadají, jako nějací žebráci kdesi pod mostem úúúplně náááhodně probuzení. Ale místní levé hnízdo šťastného pravého rozumu nám to naučenými říkankami zajisté patřičně vysvětlí. Nebo mě alespoň nazvou bolševikem.
--------------------
No to jsou inteligenti,....taková věc jim nedošla dříve?? Je jasné,když vidíme 80% chlapů(zběhů),že každý si pozve 20 příbuzných a budou rodit každý rok potomka,....potěš nás Pánbůh!!! Merkelová už by měla být odvolána a tato údajně nejmocnější žena je zrádce celé EU,tak co s ní??
--------------------


"Multikulturalismus je zdvořilé ustupování roztahovačnému hostu, který vás postupně vytěsňuje z vašeho příbytku," řekl zavražděný nizozemský režisér Theo van Gogh a měl zatraceně pravdu.
--------------------
Nemohu pochopit, proč si Němci tuto absolutní devastaci vlastní země nechávají tak dlouho líbit a nic nepodniknou....
--------------------
A bude hůř-dokud nezasáhnou ozbrojené složky států EU vč.domobran jednotlivých států.
--------------------
Teď je asi poslední možnost mírumilovně jejich vniknutí do Evropy zastavit a v klidu je poslat všechny zpět. Ani mešit ke zbourání v Evropě není zase tolik. Tak konejme,než to bude podstatně horší!
--------------------
Už se ukazuje,že makrela je úplně ,totální blbka a všichni,kdo jí v tom podporují,včetně Šláfenberka taky.Pomalu začínají chápat,co normální lidi ví od začátku. Udělala obrovský prů er v celé Evropě a neví jak z toho. Jak je možné,že mezi politiky je o tolik větší procento volů než v normální populaci ?
--------------------
No jen si tam Angelo udělej pořádek, další máš na cestě. Ale nenuť ty čmoudy celé Evropě. Jinak nevím co tu chtějí. Jestli chceme opravdu pomoci máme armády a ty vousatý čmoudy z ISIS je potřeba vyhladit, ne si další tahat do Evropy.
--------------------
Jsem optimista a věřím,že i přes případné obrovské ztráty na životech si Evropu udržíme monokulturní a slušnou. A pak zajisté bude celoevropský zákaz koránu a islámu!! Navždy!!!
--------------------
Že politika Merkelové je šílenstvím ničícím nejen Německo, ale i celou Evropu, to musel vědět i blbec se stěží dokončeným základním vzděláním. Takže současné "objevy" v této věci jsou úplně směšné!
--------------------
Nic jiného nemůže Evropu zachránit.... než na hrubý pytel hrubá záplata....jestli se sem nájezdníci dobývají násilím musí se i násilím vyhnat. A žádné slitování s mladými dospělými chlapy.... snad bych jen jinak zacházela s ženami s dětmi, ale bez možností, že by za nimi přišla mohutná rodina!!!!!
--------------------
V Calais se střetli migranti s policií, ta použila slzný plyn........Tak to bylo teprve takové malé, úvodní a komorní setkání s MULTIKULTI v Evropě . A bude hůř. Migranti jsou v cizí zemi nelegálně! (měli je všechny pochytat a zavřít do lochu, jak to, že jsou na svobodě!!!) Do toho útočí i jako individua bez práv v daných zemích, protože nejsou občany ani identifikovanými azylanty, to je další porušení zákonů - něco jako napadení veřejného činitele a neuposlechnutí výzvy už vážně Evropě nic neříká!!?? - dále vandalismus, poškozování majetku, bránění ve svobodném pohybu řádným členům EU a bránění v dopravě, pohyb na dálnici, to je takové kvantum na zavření do lochu, že vůbec nechápu, jak to, že nějaké Calais či tábor, kde se tohle taky děje, vůbec existuje. Okamžité vyhoštění s vazebním zadržením do vypakování je NUTNOST!! Probere se sakra už ta podělaná Evropa? Já už nechci být v EU ani minutu!
--------------------
"Pokračující násilnosti podle humanitárních pracovníků ukazují na rostoucí frustraci běženců snažících se dostat přes Lamanšský průliv na britské ostrovy. " Co to melou??? To je schvalování trestných činů a násilí! Zavřete ty podělané "humanitární" voly! Ale copak? Když Maďaři použili vodní děla a slzný plyn, byli unií málem ukřižováni. Nebo francouzský slzák je jiný, než maďarský?
--------------------
Nezadržitelně se blíží doba, kdy se staneme terčem útoků té černé zběře a potom nás ochraňuj jen zázrak! krysy z arábie se sem valí po tisících neustále každý den a nevidím sebemenší snahu to zastavit (maďaři sice staví ploty ale chrání leda tak sebe) modlím se za tuhé mrazy aby okupace evropy alespoň na chvilku polevila!
--------------------
Okamžitě uzavřít České hranice,dokavaď je ještě čas a toho už moc nezbývá!
--------------------
PRYČ Z EVROPSKÉ UNIE ! Všechny korumpuje dotacemi a je naším ekonomickým a existenčním hrobařem. Připravme se na obranu proti německo-francouzsko-švédskému chalifátu... Nepřipusťme novou Bílou Horu, nový Mnichov!
--------------------
Bojovníci jsou už na místě, tak maskoti v podobě pár žen a dětí mohou třeba klidně zmizet.
--------------------
Skopčáci přišli konečně na to, co Česko, Slovensko a Maďarsko říká už od začátku. To, že každý uprchlík si přitáhne do azylové země ještě svoje početné příbuzenstvo a jejich počet se minimálně zpětinásobí, víme též. Jenom Němcům to jasné nebylo. Naopak nás za to odsuzovali. A cpou je k nám, i když je jasné, že u nás nebudou chtít zůstat... Obávám se ,že když tu bandu nemakačenku a vyžírek budou chtít vyhostit do země původů vezmou ty vyžírky naší zem jako nutné zlo a naší vypatlanci je příjmou třeba nedobrovolně jelikož naše armáda hranice neuhlídá
--------------------
500 let se bojuje proti islámu a nyní je pouštíme na naše území bez víza. Je to trestný čin a poslat šupem zpět. Jsou to chudáci ve značkovém oblečení. Zaplať bůh že je p. Chovanec normální. Díky pane ministře
--------------------
Celý svět se musí podřídit islámu, káfiři jsou nepřátelé zkrátka proto, že nejsou muslimové. Násilí a teror jsou koránem prohlášeny za posvátné. Mír přichází pouze s podřízením se islámu.
--------------------
už se to hroutí, a bude to ještě horší, muslimáci mají jen požadavky, ale nic nenabízí, čím dříve so postaví ploty, tím méně nám jich tady Německo přes hranice navozí, tak jako k nám vozí komunální odpad
--------------------
Nechápu, proč migranty nelze vracet do Řecka. Protože by to ekonomicky nezvládlo? Kde jsou peníze na ochranu Schengenu, které pravidelne dostávali a na bránění hranic kašlali? Kde jsou obrovské finanční injekce, které na imigranty dostali nedávno? EU do Řecka nepřetržitě pumpuje prachy a oni je nepřetržitě prožírají. Vykašlat se na ně, vrátit jim tu svoloč zpátky a můžou si je na člunech posílat zpátky do Turecka. Za EU bych jim už poslala jedině pumpičky a jinak ani euro. A Turkům bych taky nasr*la. Budou jen vydírat a stejně nám to sem budou pouštět dál. Třímetrový plot kolem EU a pustit do toho proud!
--------------------
Německo si začíná uvědomovat - bohužel už pozdě, co způsobili. Jediná záchrana vojensky zavřít hranice a bez milosti vše vracet i za cenu fin. obětí. myslím, že každý občan ČR by rád přispěl na to, abychom tu žádné migranty neměli.
--------------------
Tak extrémista je ten, kdo říká stop migraci? Extrémní mi přijde spíše pozvání milionu migrantů během jediného roku napříč celou Evropou
--------------------
Němci se zkrátka cítí ohrožení, protože onen blahobyt, za kterým dnes uprchlíci pochodují přes celou Evropu, museli sedmdesát let budovat
--------------------
Vepředu matky s dětma, za nimi tisíce mlaďochů. Místo, aby doma bojovali za svobodu, se raději upeleší v Evropě a za nějakou dobu nám tady odpálí nějakou bombu a vyvraždí spoustu nevinných lidí. Islám je zhouba civilizace. Brutální a nesmiřitelné náboženství. Pro rejpaly - Korán jsem četl.
--------------------
Srdceryvné záběry matek s dětmi - strčte si je někam. Ty nacpou dopředu, za nimi tisíce mladých vyžírků, potencionálních vrahů a teroristů. A my je máme živit na úkor vlastních lidí? Není na penze, platy zdravotníků a učitelů, léčbu českých dětí... Hanba!
--------------------
1 milon jsou Islamisté zbytek děcka kteří to mají v krvi Probuďte se už tam na hoře!!!
--------------------


--------------------
EU chtěla africké běžence bezdokladů poslat zpět, plán nevyšel ..... Lidé bez dokladů se neměli vůbec dostat dál, než 2 km od pláží, kde přistáli...Jak může někdo cestovat bez jediného dokladu??!! Vracení nelegálních běženců zpět je jen zbožným přáním evropských zemí, ale je vlastně neproveditelné ! Ti co jsou už tady, nám tu zůstanou,a to je tedy pr.ser.
--------------------
Situace se otočila,pokud nebudeme tancovat, jak oni budou pískat,zadupou nás do země .Pěšáků na to mají dost a Evropa jen čumí.
--------------------
všichni politici Evropy kteří podporovali a podporují přísun migrantů do Evropy by měli stanout před mezinárodním soudním tribunálem a zpovídat se ze zrady.Hold síla peněz je silnější než vlastní rozum!!!!
--------------------
Vari od našeho prahu, vari pryč ty lstivý vrahu - to už známe, že? Zakázat islám v našich končinách a vyhnat je do muslimykých zemí, tady nemají co dělat. Zlikvidovat terorismus!
--------------------
Masakr v Paříži,153 lidí zemřelo ..... Všichni věděli že to přijde, jenom politici ne. Angelo, můžeš ty oběti připsat Německu k těm z druhé světové války.....a všechny co budou následovat taky.
--------------------
Ano, uprchlíci teď budou považováni za potencionální teroristy. Ale můžou si za to sami. Mladí silní muži utíkají za vidinou Eura, nechávají zbaběle ve válečné zóně ženy a děti, nebrání svou zemi. Když jim nelétají pečení holubi do huby, ničí majetek a agresivně napadají policisty země, která jim pomáhá.
--------------------
Konvička jde v zásadě za správným cílem, udržet počet muslimů v česku na co nejmenším množství. Oni sem stejně postupně přijdou, nebo nám je Němci a švédové vnutí. Nebezpeční budou v každém případě, protože násilné šíření islámu a zotročení nemuslimů je přímo základem jejich víry. Terorizmus je pouze jedním z jimi používaných prostředků.Imigrace je účinnější, protože nevyvolává tak intenzivní odpor, probíhá nenápadně a stejně vede k obsazení vyhlédnutého území.Zvláště když jsou jeho původní obyvatelé takoví troubové, že je ještě zvou a vítají.
--------------------
Angela Merkelová dokázala zničit Evropy, jako nikdo jiný před ní. Měla by se i s bruselskými politiky postavit před mezinárodní soud, pro ničení kultury nás Evropanů. Islám odporuje všemu Evropskému, odporuje listině lidských práv, která je schválena Lisabonskou smlouvou. Okrádá vlastní občany na úkor ekonomických migrantů. Platit vzdělání, lékařskou péči, bydlení statisícům lidí znamená snížit pomoc rodilým Němcům a ještě nutí ne tak silné ekonomické státy, aby se také v samotné podstatě zničily. Pomáhat pár tisícům a žen s dětmi ano, ale ne statisícům mladých mužů.
--------------------
Jediný přesný termín pro naprostou většinu ekonomické a islámské migrace - nerespektující hranice EU a vlastně vůbec NIC - je označení vetřelci !!!
--------------------
Každý dobyvatel při hledani nového životniho prostoru vždy hledá nejslabší místo obrany, do kterého vnikne, usadí se tam a pak dál expanduje. Německo se takovým slabým místem ukázalo, což nám musí signalizovat velkou ostražitost, abychom se nestali v budoucnu také cílovou zemí muslimské expanze.
--------------------
Jestli brzy neprozřeme, pak již může být pozdě, tím že pomáháme muslimům, je jenom utvrzujeme v přesvědčení, že jsme dle koránu pouze jejich otroky. Muslim si neváží ničeho co mu dáme, je totiž naší svatou povinností sloužit mu, poskynout manželky jako sexuální otrokyně a přenechat děti k jediné správné výchově!!! Tito lidé, jsou mentálně na úrovni sedmého století, a tvrzení vládnoucích elit, že nám budou přínosem, je sprostá lež!!!
--------------------
Uprchlíci mají jiné hodnoty než Němečtí občané a tyto muslimské hodnoty si budou nadále udržovat ve svých komunitách!!!Muslimové, kteří už bydlí několik let v Německu mají velkou radost se svých nových muslimských bratří, protože ví, že jejich síla a moc se bude rozrůstat. Měj se pěkně muslimské Německo!!!
--------------------
Uprchlíků se nebojím, ale mám obavy z islámských ekonomických migrantů. Jsou mezi těmi dobře oblečenými, za sociálními dávkami emigrujícími muži zamíchaní i teroristé. A jelikož jsou to všechno muslimové, vyznávající nadřazenost mužů nad ženami a mající např. v Saudské Arábii povoleno domácí násilí na ženách, začnou si brát ženy násilím, protože jim k spokojenému parazitování bude chybět sexík.
--------------------
Ale prdlajs. Češi se nebojí nějakých uprchlíků. Pokud půjde totiž opravdu o uprchlíky, tak jim Češi pomohou. Ale pokud jde o ekonomické migranty, kteří přináší Islám - stačí se podívat do Západní Evropy, kterou již takto obohatili - tak tyto lidi v České kotlině Češi zkrátka nechtějí. To je vše. A není třeba to maskovat nějakými zavádějícími anketami.
--------------------
Bezkonfliktni souziti ruznych kultur je mozny jen na sekularni platforme. Tato platforma je nam Cechum blizka. Pro muslimy je nemyslitelna. Jejich predstava o lidske spolecnosti je diametralne odlisna a zaklada se na tisicilete tradici beduinu. Nevylucuji ani otrokarstvi, ktere je bezne v "Islamskem statu". Zde nejde o xenofobii nebo rasizmus. Zde jde o zachovani nasi kulury. Muslimove nezustanou jen u sve viry. Zacnou pomoci svych imanu rozvracet spolecnost puvodniho obyvatelstva. Zde pisi z vlastni zkusenosti.
--------------------
Jenom mi není jasné, proč na to přišli jen maďaři? Tím myslím žiletkový plot a armáda s ostrou municí na hranicích... Zřejmě proto, že jako první přišli na to, že jde o politicky motivovaný falešný humanismus a podvod na občany EU a nekontrolovatelný přísun islámských nadržených a bojovně naladěných agresivních mladíků, médii maskovanými za ženy a plačící děti, které tito zmetci zcela bezelstně dokážou utopit či házet přes plot..
--------------------
Pokud přichátí kultura, jejíž ideje v jakékoli otázce potírají moje práva, nemohu dodržovat práva druhého tím, že omezím ta svá. Viz: Je třeba vnímat přírodní logiku a tou je hierarchie odpovědnosti. Tou nejvyšší je péče o potomky a rodiče, pak odpovědnost za stádo, obec či stát, a teprve ve třetí rovině je solidarita v rámci druhu. - Historik Vlastimil Vondruška.
--------------------
Lidé, kteří opovrhují dědictvím a odkazem našich otců a dědů, nejsou hodni života v zemi, za kterou oni položili životy. Naše tradice, historii, naše právo a etiku jsou ochotni za mrzký peníz zahodit a pošlapat.
--------------------
Předsudky nejsou nic jiného, něž předávané zkušenosti.
--------------------
No konečně už i odporníci zjistili, že předsudky a xenofobie je evoluční výhoda, protože ji má většina druhů. Ty druhy co tuhle sluníčkářskou vlastnost zavrhli, evoluce vymazala.
--------------------
Předsudky mají všichni ti sluníčkáři, dobroserové, pseudohumanisti, vítači a další vůči těm kteří NEMAJÍ předsudky, ale výhrady k chování řady imigrantů.
--------------------
Dle objektivních výzkumů je černá rasa o 20 - 30 bodů méně inteligentní než bílá, tento výzkum se však nehodí, že? Kdyby Pán Bůh chtěl abychom byli stejní tak nás tak stvořil, opak je pravdou. Jinakost je podstatou světa ze které vyplývá automaticky nerovnost lidí. Má-li s tím někdo problém ať se s dovolením obrátí na vrchního designera. Rovnost je totiž možná pouze před Bohem a zákonem, jinak si nejsme rovni, dle různých kritérií. To se týká i ras.
--------------------
Jestliže miliony muslimů po celém světě vraždí, válčí a dělají hrozná zvěrstva ve jménu jejich víry, pak naše neochota s nimi žít ve stejném státě není předsudek ale rozumná aplikace pudu sebezáchovy.
--------------------
Pokud počet přídavných jmen k počtu podstatných jmen v článku přesáhne 7% - sedm procent - jedná se o článek emotivní. Článek emotivní vyjadřuje názor pisatele, nejedná se o komentář.
--------------------
Je třeba zbavit se kulturního relativismu a otevřeně přiznat, že existují kultury dobré, oslavující život, podporující kreativitu a pozitivní vývoj lidstva, a kultury špatné, oslavující smrt a destrukci – jako islám. Je potřeba o tom mluvit a bojovat proti těm, kteří se snaží tohle popírat.
--------------------
Ćlenové strany Zelených patří k té ztracené generaci zdegenerované západoevropským neomarxismem.
--------------------
Většinové chování a myšlení arabů je v podstatě totéž v bleděmodrém jako je myšlení a chování "domestikovaných" cikánů. Změna je geneticky nemožná a soužití s bílou rasou taky. Tohle není rasismus ale reálný, pragmatický poznatek. Už bílí otrokáři věděli, že cikáni a arabové jsou na práci na plantážích nepoužitelní. Jedni i druzí pro vrozenou lenost, jedni pro nevzdělatelnost jiní pro "hrdou zpupnost". Ale pořád platí, že nepoužitelní. Ten, co vymyslel a stloukl na koleni myšlenku multikulturalismu by měl být veřejně haněn. Poznala jsem araby na VŠ a můžu potvrdit, že jen 1 ze 100 se jejich modelu myšlení a chování vymykal. Ostatní byli vždy pyšní a namyšlení i když v podstatě nebylo na co. Jejich "úspěchy" nespočívají ve vědeckém pokroku, umění, sportu nebo v čemkoliv, co civilizaci posunuje vpřed. Jediným jejich nepopiratelným "úspěchem" je bojová teorie-ideologie (ha, ha náboženství) naražená na kopyto Bible. Teroristický, nenávistný manuál-korán.
--------------------
Muslim podle koránu k vám může být přesmilý a přesto, když dostane příkaz zabije vás, protože tak mu to velí korán. Rozdíl je mezi islámem v Arabských zemí a v Indonesii. Islám v Indonésii má své kořeny buddhismu a hinduismu.
--------------------
Nazýváte věci pravými jmény ? Nebojíte se mluvit politicky nekorektně ? Proto budete označen za populistu. Pokud budou vaše preference stoupat budete Rusofil. Vaši stoupenci budou označeni za nevzdělané vidláky s nízkým příjmem. Těsně před volbami přijdou nálepky typu "xenofob, nácek". A pokud ve volbách uspějete bude to dílo Ruských hackerů. Připravte se na to.....
--------------------
Něco o Overtonově oknu a výchovné reklamě
--------------------
Valka o Evropu uz zacala
--------------------
Překypující, neohraničená, bezpodmínečná tolerance je poslední ctností zanikajících civilizací. (Aristoteles). Multikulturalizmus alias neomarxizmus je názorným příkladem, jak s nadšením a poklonou směrem k nepříteli naběhnout na vidle.
--------------------
Právo nosit šátek má každá žena, ale mimo muslimek to žádná žena nepovažuje za náboženský symbol a nedělá jí problémy šátek odložit, protože pro evropské ženy je šátek módní doplněk.
--------------------
V ČR existuje skupina lidí, která se nesmířila s volbou Zemana za prezidenta. Ne on, ale tato skupina lidí vydatně podporovaná zejména ČT neustále rozeštvává společnost. Této skupině lidí se obecně říká "pražská kavárna" jejíž představitelé jsou Horáček, Kocáb, Halík, "kníže" pán Hajaja, Gazdík, Herman, zhrzení akademici, zpitomělí pražští studenti a herecká šmíra a novinářská žumpa.
--------------------
Proti Havlovi by si nikdo nedovolil říct křivou větu. Ale Zemana je třeba bít ve jménu těch, kteří ho nevolili. Jak málo platí, že pravda a láska zvítězí.
--------------------
Allah nám dal túto krajinu a každé koleno si pokľakne pri Allahovom mene.
Islam je nástroj na prevzatie moci. Oni veria tomu, že Allah im dal túto krajinu. Oni si ju jednoducho podmania. Budeme mať jednu jedinú možnosť, buď konvertovať alebo ísť do úzadia. Prečo vôbec dovoľujeme, aby sa niečo takéto dialo? Toto je kolonizovanie, toto je podmaňovanie si Británie. Prečo toto lídri počas generácií vôbec dovolili?
V tejto krajine doslova explodovala moslimská populácia. V roku 1971 tu bolo len 70 000 moslimov, nikto netuší, koľko ich je v Británii dnes, môže ich byť aj 7 miliónov. Vieme, že dnes sa tu nachádza 2 000 mešít. Keď na trón nastupovala kráľovná, bola tu len jedna.
--------------------
Když pouštíme děti poprvé samotné na ulici, taky je varujeme, ať v žádném případě nejdou s cizími lidmi, že dospělí mohou být i zlí. Učíme děti, odkud může vzejít nebezpečí. S odlišnými kulturami je to úplně stejné. Máme na světě kultury klidné a máme zde kultury nenávistné a vražedné. Škola má děti učit znalostem a slušnému chování, nikoli nekompetentně nahrazovat výchovu rodičů a učit děti, že každá kultura je zalitá sluncem. Nikdo ze zahraničních studentů neřekne ‚má kultura je špatná, protože muž smí ženu legálně bít a někdy i ji zabít.
--------------------
Kdyby totiž muslim v islámské zemi spálil Bibli, jistě by to neohrozilo bezpečnost tohoto státu, ani by to nevyvolalo extrémně podrážděné reakce menšiny křesťanů a volání po krvi jako v případě muslimů. A to je přesně ten rozdíl mezi oběma vírami. Jedná je militantní, jedna umírněná.
--------------------
Negro! Proč je pravda o černých zakázána? Pravda není rasismus, jsou to fakta; Bílí a černí – 100 faktů (a jedna lež)
--------------------
V roce 1930 bylo asi 33% světa bílého. Dnes Spojené národy odhadují, že jen 9,5% světové populace je bělošské. Toto procento se rychle snižuje.
--------------------
Sám papež ve jménu křesťanské lásky k bližnímu a milosrdenství vítá muslimské migranty a umývá jim nohy. Snad zapomněl na význam slova bližní. Bližní není ten, kdo přichází zdaleka, ctí jiné tradice, vyznává jiné náboženství a hlavně si neváží naší historie, tradic ani náboženství. Takový význam toho slova nikdy v historii nebyl. Bližní je ten, kdo je nám blízko – rodina, přátelé, komunita, lidé stejné země, lidé stejných duchovních tradic nebo lidé nám duchovně blízcí a přátelsky nakloněni.
--------------------
Rodina je základ státu a budoucnosti národa. Proto musí být státem chráněna a podporována. V posledních desetiletích je účelově rozkládána, aby systém o to snadněji dokázal člověka ovládnout a připravit ho o jeho svobodu – záměrná desintegrace společnosti představuje fatální hrozbu a přispívá k úpadku morálky, k bujení zhoubných ideologií homosexualismu, feminismu, genderismu a řady dalších, k narkomanii, alkoholismu, ke všeobecnému odcizení člověka člověku, ale také k poklesu porodnosti a k vymírání. To poté elity kompenzují dovozem statisíců neintegrovatelných imigrantů ze zemí třetího světa, již představují bezpečnostní, politické i hygienické riziko pro naši společnost, místo aby čelily morálnímu rozkladu adegenraci našeho národa. Jedině rodina a dobrý stát mohou zajistit zdravý vývoj národa
--------------------
Pomáhat ano, ale neopěvovat a nepěstovat hendikepy a úchylky..., to vede jen k postupné degeneraci populace.
--------------------
Největšími rasisty jsou ti, co porad maji potrebu nejakou rasu omlouvat a snazi se pro ni ziskat zvlastni podminky.
--------------------
Irák byl před několika stovkami let součástí Mezopotámie a kolébkou civilizace i křesťanství. Irák nebyl až přibližně do roku 640 n.l. vůbec arabský nebo muslimský. Nicméně právě v polovině 7. století došlo k obrovské přílivové vlně muslimských uprchlíků a celá oblast byla po pěti generacích muslimská a po deseti generacích již celá ovládnuta muslimskými Araby a stala se součástí chalífátu a Osmanské říše. A podívejte se, jak to dnes v Iráku a Sýrii vypadá. Varuji před tímto druhem imigrace a zvláště před těmi, kdo přijíždí do Evropy nelegálně. je to stejný scénář se stejnými důsledky. Řekl v novinách Dr. Salman Hasan, z Iráku.
--------------------
Myslím si, že sluníčkáře není těžké definovat:
- je to ten, kdo nevidí svět jaký je, ale jaký by si ho přál mít. Za xenofoby, rasisty a nenávistníky označuje ty, kteří jsou na rozdíl od něj schopni realitu vnímat
- považuje ochranu státní hranice - třeba i s použitím síly a žiletkového plotu - za barbarství a nikdy neuzná, že ochrana hranic je jedna ze základních funkcí státu
- nikdy neuzná, že pokud imigranti jsou z 80% mladí a zdraví muži (kteří zřejmě svoje rodiče a zbytek rodiny klidně nechali v nebezpečí?!), tak že tu něco hodně nesouhlasí
- nikdy neuzná, že společnost, která se nedokáže postarat ani o všechny své chudé a potřebné se těžko dokáže postarat o další miliony příchozích
- nevidí žádnou spojitost mezi islámem a islámským terorismem
- tak usilovně bojuje proti nenávisti vůči cizím skupinám, že mu vůbec nevadí projevy jejich nenávisti vůči skupině vlastní. Svým národem totiž hluboce pohrdá a ještě to považuje za znak své intelektuální velikosti.
--------------------
Slovo vítač se v žádném případě nespojuje s jakýmkoli cizincem. Zvláště pak ne s Ukrajinci nebo dokonce ani s Vietnamci. Slovo vítač se používá pouze a jedině ve vztahu k lidem kteří podporují nelegální migraci z muslimských zemí. Já bych pro ně zcela určitě nalezl ještě horší slovo.
--------------------
Nenávistné komentáře jsou spíše projevem zoufalství. Jsme v České republice a chceme, aby se rodily především bílé české děti. Nemáme problém s cizinci, kteří se hodlají přizpůsobit našim zvykům, ale nechceme být přečísleni. Žádná kultura nebo rasa nechce být přečíslena cizinci, protože to znamená zánik dané rasy nebo kultury. Je logický pud sebezáchovy. Na teplických školách je právě vidět, že dochází v regionu k pomalému přečíslení a to je prostě z principu špatně. Počet cizinců z jiných kultur má být regulovaný a hlídaný, aby nedocházelo k přečíslení. A to je to, co lidem neskutečně a zcela po právu vadí.
--------------------
Když si vezmete základní principy demokracie a vedle nich základy islámu, zjistíte, že je nemožný průnik jednoho do druhého a opačně. Tedy pak ten váš umírněný muslim v Evropě je buď špatný muslim a nebo pátá kolona na čekané.
--------------------
Obecná zkušenost neznamená rasismus a diskriminaci. Rovnost neexistuje. Každý je nějak znevýhodněný. Někdo inteligencí, někdo prostředím, ve kterém vyrůstá, někdo komunitou, ze které pochází.
--------------------
Za migraci můžou ti, kdo to organizují a financují a schválně nechali otevřenou Schengenskou hranici. Je velmi jednoduché ji uzavřít. Bylo by to mnohem levnější než je živit až do smrti i s jejich rodinami. Dále, ti kteří kritizují migraci nejsou rusofilové, jak se domníváte a taky to nejsou ti, kteří trpí fobiemi. Jsou to jen racionálně uvažující lidé, se selským rozumem, kteří se na to svinstvo, devastující Evropu už nemůžou dívat...!!!
--------------------
Zlo, které si nakrucuje knír, pozná každý. Nejnebezpečnější je zlo, které nosí masku dobra.
--------------------
Liberálové říkají: Pokud konfiskace zbraní zachrání jen jediný život, stojí to za to. Dobrá. Pak tedy pokud deportace všech ilegálů zachrání jen jeden život, nestojí to (také) za to?
--------------------
V Americe a v západní Evropě někteří intelektuálové již ZCELA zešíleli! Jsou zvrácenou kulturní revolucí, která je namířená proti všemu lidskému a přirozenému, naprosto posedlí! A bude to také USA a západní Evropa, kde bude muset vypuknout začátek vzpoury proti deviantům, jež se snaží změnit společnost tak, aby lépe vyhovovala jejich deviacím, čemuž hlupáci tleskají a říkají tomu pokrok!
--------------------
Islám vychovává zakomplexované muže a ti pak potřebují podřízené ženy.
--------------------
Všetky slniečka sústavne bagatelizuju problém. Skutočne ide o 11 ľudí? To bola prvá a posledná loď, ktorá doviezla do Európy nelegálnych migrantov? Oni, chudáci chcú len "dôstojnejší život". A pretože oni chcú, my sme povinní im to umožniť a financovať? Podľa autorky je 11 ľudí zanedbateľnou položkou. Len pre ilustráciu: Akcie ešte zanedbateľnejsich 8 ľudí spôsobili napríklad vo Francúzsku vyhlásenie dva roky trvajúceho výnimočného stavu. A stovky mŕtvych a zranených. To, čo sa sformovalo z pôvodne zanedbateľných počtov prisťahovalcov, dnes spôsobuje takmer neriešiteľné problémy - no-go zóny (stratené územia republiky), paralelné právo, súdy zahltené žalobami kvôli uplatňovaniu moslimských zvykov, vynucovanie ústupkov zo strany väčšinovej spoločnosti, "afrikanizaciu" a "arabizaciu" európskych miest, prienik moslimov do politických štruktúr, vraždy zo ctí,nútené manželstvá, polygamia, ponižovanie žien, ich zahaľovanie, odopieranie vzdelania a tisíce ďalších veci naprosto nezlučiteľných s hodnotami, na ktorých vznikla a vyrástla Európa. A všade, všade sa to začalo prislovečnými 11 migrantmi, ktorým "musíme" poskytnúť nový domov. Ten náš domov.
--------------------
Kdo mlčením sympatizuje s radikálními skutky svých "bratří" ve společné víře, má stejnou vinu jako oni.
--------------------
---- Nacistická minulost mi vadí mnohem méně než muslimská budoucnost ----
--------------------
Západní civilizace je ve válce s islámským světem. A prohrává na celé čáře. Proč je křesťanská Evropa tak zoufale neúspěšná? Protože se rozhodla sama sebe dobrovolně oslabit prosazováním genderistické legislativy, která rozbíjí rodinu, přes ní celou společnost a otevírá dveře ideologii, přinášené do Evropy bojovníky, kteří se vydávají za nebohé uprchlíky na bárkách. Petr Piťha
--------------------
"sluníčkářství" je jen specifický druh zbabělosti - zbabělosti rozpoznat zlo, postavit se mu, nebo aspoň podpořit ty, kdo se mu postavili. Zbabělosti, která jde zlu dokonce vstříc, v bláhové naději, že budou ušetřeni.
--------------------
Až lidé jako vy pochopí, že to co nazýváte islamismem a extrémem v islámu je v islámu jako takovém normou a ti "islamisté" jsou lidé, kteří se přesně drží učení islámu a života Mohameda, tak bude pozdě. Pozdě pro všechny. V to Pakistánu nedemonstrovali islamisté, tedy ti, které si pod tímto slovem představujete, ale obyčejní lidé. Tu křesťanku neudali islamisté, ale její sousedi. Stejně jak v Egyptě nevraždí křesťany islamisté, ale obyčejní muslimové, sousedé od vedle. Co muslimy a islám drží v nějakých normách není učení islámu, ale více či méně "osvícený" vládce a jeho armáda a policie. V Maroku král vládne za pomocí represí a díky nim se snaží Maroko dostat mezi moderní země. To samé je v Tunisu, Egyptě, Alžíru. Můžete si říkat co chcete, ale ve všech islámských zemích, když byla dána demokraticky hlasovat ve volbách, tak většinově zvítězily strany,které mají v programu to, co vy nazýváte extrémismem, ale v jejich pojetí je to návrat k hodnotám proroka Mohameda. Můžete mluvit o zemích jako je Indonésie, Malajsie? Turecko, všude jsou represe vůči jinověrcům a zároveň se vláda snaží potlačovat některé projevy islámu. Ne proto, že by potlačovala "extrémismus", ale proto, že současném propojeném světě, je třeba vytvořit zdání jakého si právního státu. Když televize al-Jazeera zveřenila průzkum,kde 80 procent jejich sledovatelů což ze 100 mil, je 80 mil. sympatizovalo s Islámským státem, tak z toho měli novináři z The Guardian takový šok, že celý průzkum smetli ze stolu, jako neodpovídající skutečnosti. A stejně jako novináři z Guardianu, i vy zacházíte podobně s tím, co se Vám nehodí do vidění Vašeho světa.
--------------------
Je tu jedna pravda, kterou si můžete snadno ověřit: islám má ve svém základním učení ambici dobýt celý svět - slovem, a když to nepůjde, klidně i mečem. Islám má také ve svém programu pozabíjet všechny odpůrce islámu. Takže i já se obávám vyhlazování - ovšem za strany muslimů. Proto zásadně odmítám _muslimské_ imigranty, kteří se hrnou do Evropy. A každého, kdo takovéto imigranty vítá či nějak podporuje, považuji za nebezpečného extremistu, který přivádí Evropu do války. Protože s lidmi, kteří mají ve svém učení výše uvedený program, k válce prostě dříve či později dojde, pokud jich zde bude přibývat.
--------------------
Tak se na ty muslimy u nás podíváme. Bývalý pražský imám Shaeneh je hledaný kvůli podpoře mezinárodního terorismu. Jeho kámoš Kušnarenko byl zvolen za šéfa pražských muslimů a vyzval muslimy, aby se ozbrojovali. Jeho předchůdce Sáňka má oplétačky kvůli vydávání nenávistných knih. Nejvyšší šéf českých muslimů Alrawi dělal nenávistná kázání v brněnské mešitě (k poslechu na youtube). V téže mešitě dělal nábor do řad Islámského státu šéf organizace Šaría pro Česko Větrovec. Šéf druhé nejvýznamnější muslimské organizace Abbás velebil v televizi kamenování žen. Na Znojemsku muslim zabil nevinnou oběť. V nemocnici v Motole se afghánský uprchlík pokusil znásilnit zdravotní sestřičku. O holandských turistech, co málem zabili v Praze číšníka, netřeba mluvit. V Olomouci muslimští studenti vykřikovali "Do 15 let budete našimi otroky". Palestinští studenti v Plzni znečistili výkaly zdejší synagogu. Muslimové v Teplicích kopali do psů, které v parku venčili místní občané. Dle průzkumu hnutí Stop halal je přes 90 % kebabů v této zemi halal, to znamená, že nabízí maso z rituálně umučených zvířat. Dva tuzemští muslimové byli zadrženi, když se chtěli přidat k Islámskému státu. Dle BIS je takových ale mnohem více. Hloupá muslimská studentka si před lety vymohla opakování maturity. Další studentka šikanuje několik let šéfku zdravotnické školy, kam nebyla přijata z důvodu, že měla v nepořádku papíry, a snaží se to hodit na nošení hidžábu. Muslimský senátor Mezian financoval Ústředí muslimských obcí, tedy organizaci, jejíž šéf byl přistižen při nenávistném kázání a v jejíž mešitě probíhal nábor do IS. No nevím. Na to, že tady žádní nejsou, je to docela dost průšvihů. A co je alarmující, je to, že oplétačky s šířením nenávisti mají VŠICHNI nejvyšší muslimští představitelé u nás.

PODPOŘIT